Kullanim Sartlari

MIA DİJİTAL BİLİŞİM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kullanım Şartları

1. Giriş

GetCode Mobil Uygulaması ("Uygulama") ve GetCodeApp.com ("Web Sitesi") MIA Dijital Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi ("Şirket", "Biz") tarafından sağlanır ve işletilir. Uygulamamızı ve/veya Web Sitemizi kullanarak bu Kullanım Şartlarını kabul etmiş olursunuz.

2. Uygulamanın/Web Sitesinin Erişim ve Kullanımı

Uygulamaya/Web Sitesine erişim sağlamak için gerekli tüm düzenlemeleri yapma sorumluluğu size aittir. Uygulamayı/Web Sitesini ve Uygulamada/Web Sitesinde sunduğumuz herhangi bir hizmeti veya materyali tek taraflı olarak bildirimde bulunmaksızın çekme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Uygulamanın/Web Sitesinin herhangi bir sebep nedeniyle tamamen veya kısmen belirli bir süre veya sürekli olarak erişilemez olması durumunda hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

3. Fikri Mülkiyet Hakları

Uygulama ve Web Sitesindeki tüm fikri mülkiyet hakları ve bunlarda yayınlanan materyaller bizim tarafımızdan sahiplenilmektedir. Bu eserler dünya çapındaki telif hakkı yasaları ve antlaşmaları tarafından korunmaktadır. Tüm bu haklar saklıdır.

4. Satın Almalar

Uygulama/Web Sitesi üzerinden sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak isterseniz, Satın Alma işlemine ilişkin belirli bilgileri sağlamanız istenebilir. Satın alma işlemleri Google Play veya App Store'un ödeme altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilir.

5. Kullanım Şartlarında Değişiklikler

Bu Kullanım Şartlarını zaman zaman tek taraflı olarak gözden geçirebilir ve güncelleyebiliriz. Kullanım Şartlarının revize edilmiş hali yayınlandıktan sonra Uygulamayı/Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve bunlara uyduğunuz anlamına gelir. Herhangi bir değişiklikten haberdar olmanız için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmeniz beklenir, çünkü bu değişiklikler size bağlayıcıdır.

6. Bize Ulaşın

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize [email protected] adresinden veya https://www.getcodeapp.com adresindeki web sitemiz aracılığıyla ulaşın.

Son güncelleme: 07 Temmuz 2023

Bu Kullanım Şartları, MIA Dijital Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi tarafından sağlanmıştır.