Eula

MIA DİJİTAL BİLİŞİM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Son Kullanıcı Lisans Anlaşması (EULA)

1. Giriş

GetCode Mobil Uygulaması ("Uygulama") ve GetCodeApp.com ("Web Sitesi") MIA Dijital Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi ("Şirket", "Biz") tarafından sağlanır ve işletilir. Uygulamamızı ve/veya Web Sitemizi kullanarak bu Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasını kabul etmiş olursunuz.

2. Lisans

Uygulamayı indirerek ve/veya kullanarak, bu EULA'ya tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu EULA'nın şartlarına uymadığınız takdirde Uygulamayı kullanma hakkınız sona erer.

3. Fikri Mülkiyet Hakları

Uygulamanın ve Web Sitesinin tüm fikri mülkiyet hakları, bunlarda yayınlanan materyaller bizim tarafımızdan sahiplenilmektedir. Bu eserler dünya çapındaki telif hakkı yasaları ve antlaşmaları tarafından korunmaktadır. Tüm bu haklar saklıdır.

4. Lisans Sınırlandırmaları

Uygulamanın ve Web Sitesinin hiçbir kısmını çoğaltmayacak, dağıtmayacak, genel kullanıma sunmayacak, kiralayacak, leasing yapmayacak, ikinci el satmayacak, başka bir lisans altında alt lisans vermeyecek veya bu tür eylemleri teşvik etmeyecek veya kolaylaştıracak şekilde kullanmayacaksınız.

5. Değişiklikler

Şirket, bu EULA'yı kendi takdirine bağlı olarak her zaman güncelleme hakkını saklı tutar. EULA'yı düzenli olarak kontrol etmeniz ve değişiklikleri gözden geçirmeniz beklenmektedir.

6. Bize Ulaşın

Bu EULA hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize [email protected] adresinden veya https://www.getcodeapp.com adresindeki web sitemiz aracılığıyla ulaşın.

Son güncelleme: 07 Temmuz 2023

Bu Son Kullanıcı Lisans Anlaşması, MIA Dijital Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi tarafından sağlanmıştır.